Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Efectuarea lucrărilor de dulgherie la acoperișuri plane și abrupte. • Efectuarea sarpantei, asezarea și răsucirea acesteia, efectuarea coșuri de fum. • Acoperirea acoperisului cu țigle și hârtia de gudron, membrana izolatoare. • Montaj: jgheaburi, burlane, cornișă, lambriu intrados. • Demontarea acoperișurilor vechi, îndepărtarea resturilor, curățarea locului de muncă. • Ocazional, montarea placilor de gips-carton si a tavanelor suspendate in interioru cladirilor. Oferim: • Salariu atractiv de 10 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantat 38 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Min. 5 ani de experiență de lucru pe postul de dulgher. • Diploma de dulgher. • Cunoasterea la nivel comunicativ a limbii franceze - o condiție esentială! • Fara contraindicații pentru lucrul la înălțime. • Masina personala este un atuu. • Abilitatea de a lucra în echipă.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja