Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions angajează 4 Dulgheri – Cofrari în lemn/metal, pentru unul din clienții săi din Franța. Responsabilități: • Realizarea cofrajelor din lemn/metal; • Fabricarea și montarea cofrajelor; • Montarea cărămizilor pentru construcție; • Cofrarea propriu-zisă.

Cerinte

• Experiență minimum 3 ani în domeniu; • Experiență în lucrul pe șantiere exterioare; • Experiența în lucrul cu instrumente specifice domeniului (mistrie, fir cu plumb, betonieră, poloboc); • Cunoașterea limbii franceze – reprezintă un avantaj; • Permis de conducere categoria B – reprezinta un avantaj; • Condiție fizică bună, dexteritare, agilitate. Beneficii: • Salariu fix; • Cazare și utilități asigurate; • Mașină de serviciu; • Asigurare medicală. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt sau sa ne contacteze telefonic la numarul afisat.

4 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai