Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Proiectul este in OLANDA Prima zi de lucru in 21.07.2015 Ulterior se mai constituie si alte echipe Se cauta o echipa 1 - sef de echipa - dulgher /fierar betonist ( sa aiba 6 ani ca dulgher betonist si macar 2 ani ca si sef de echipa) SALAR: ( 1824 Euro net iar cu ore suplimentare poate sa ajunga la 1948 de euro NET) 3 - dulgher fierar betonist ( macar 4 ani exprienta) cei care au 5 ani experienta castiga 1671euro net cu ore suplimentare 1786 Euro net cei care au 2 ani experienta castiga 1555 euro net cu ore suplimentare 1664 Euro Net 1 - care face curat pe santier ( sa fi lucrat anterior pe o pozitie similara) salar 1325 Euro net iar cu ore suplimentare castiga 1421 Euro Net Se lucreaza in Ture 07:00 - 16:00 06:00 - 14:00 14:00 - 22:00 Nu se fac ture de noapte Posibilitatea de a lucra ore suplimentare pana la 4 ore /zi Duminica este liber Sambata se poate lucra optional pana la 12 ore Permis de conducere obligatoriu pentru macar 2 persoane dintr-o echipa Masina personala nu este obligatorie dar constituie avantaj Perioada contract: 10 - 15 saptamani cu posibilitate de prelungire Locatie: Eemshaven.

Cerinte

Cunostinte tehnice in domeniu cunostinte de tamplarie cunoasterea materialelor Candidatii trebuie sa detina VCA si CSCS - daca nu au clientul ofera sprijin in obtinerea certificatului Limba ENGLEZA - se cere la nivel conversational. Beneficii: Masa asigurata : DA Cazare: DA Transport de la locul de munca la cazare: DA, Clientul pune la dispozitie o masina/Echipa Se lucreaza la diferite proiecte de infrastructura din Olanda Se construiesc centre comerciale, poduri, viaducte, garaje, precum si alte constructii Se lucreaza independent Candidatii trebuie sa duca cu ei: echipament de protectie, salopeta si bocanci FARA COMISION.

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja