Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent Dulgher cu atributii si experienta ca si sef de echipa. Data start - februarie 2016 Activitatea se desfasoara in - diverse locații din Olanda Programul de lucru - 40 de ore/saptamana, ture de zi, uneori se lucreaza si la sfârșit de saptamana Obligatoriu se cere permis de conducere categoria B Masina proprie este obligatorie Resposabilitati: Interpretare de desen tehnic Experienta cu sistemele DOKA, PERI Minimal 3 ani de experienta ca si sef de echipa Minim 10 ani de experiență ca si dulgher Se cere certificat VCA valabil Cerințele lingvistice și competențe de nivel: Engleza sau Germana la nivel conversational Salariu 2100 + euro net pe luna Posibilitatea de efectuare ore suplimentare (pana la 4 ore/zi rezultand un salariu net de aproximativ 3000 euro/luna)

Cerinte

Cerinte Responsabil de o echipă de până la 20 de dulgheri Raportarea la managementul de proiect. Sarcinile de zi cu zi la locul de muncă. Gestionarea materialelor. Utilizarea instrumentelor regulate tamplarie. Posibilitatea de a transfera salariul în Romania: Da Sărbătorile legale: zile nationale

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja