Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Poziție: Dulgher cofraje pe sisteme Docka , Peri , Titan Ischelbeck Tara : Marea Britanie harta_politica_Marea_Britanie Locație : Londra , Manchester Poziții disponibile: 2 Locul de munca: Companie de construcții Salariu BRUT: cuprins intre 12-15 lire sterline pe ora în funcție de experienta Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, Se lucreaza în medie 42/45 de ore pe săptămâna, Asigurări sociale, Asigurări medicale, Cazare : asigurata de angajator dar plătita de angajat, 70 lire sterline pe săptămâna în Londra , 60 de lire sterline pe săptămâna în Manchester. Costul transportului este suportat de angajator și rambursat din salariul candidatului pe o anumita perioada de timp Ore suplimentare , Condiții de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Calificare Experienta ca și Dulgher minimum 3-4 ani Cunostinte de sisteme Docka , Peri , Titan Ischelbeck Cunostinte medii de limba engleza

Cerinte

Obligatoriu: Diploma de Calificare Experienta ca și Dulgher minimum 3-4 ani Cunostinte de sisteme Docka , Peri , Titan Ischelbeck Cunostinte medii de limba engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai