Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Munca într-o companie care se ocupa cu productia de piese din beton cum ar fi inele, tuburi, jgheaburi, borduri, puturi. • Montarea și demontarea cofrajelor sistematice și tradiționale sau executarea armaturilor. • Producția de cofraje noi. • Executarea cofrajelor pentru structurile din beton. • Producția armaturilor din bare si plasa de armare. • Munca pe baza desenului tehnic. Va oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă Informații suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Cerinte

Cerinţe: • Minim 4 ani experienta de munca pe un post similar. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba franceza. • Posibilitatea de a lucra dupa desene/planuri technice. • Masina personala este considerata un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai