Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tamplarie de beton Foreman Data de începere - februarie 2016 Localizarea locului de muncă - diverse locații din NL Programul de lucru - timpul saptamanii, ture de zi, uneori la sfârșit de săptămână Salariu 2100 euro net/luna Posibilitatea de a efectua ore suplimentare pana la 4 ore/ zi rezultand un salariu net de 3000 euro Garanție minim de ore de lucru: 40h / săptămână De licență și de conducere auto: Categoria de licență obligatorie: B Auto propriu este obligatorie Capacități și competențe necesare: abilități Oameni (ca obligatorie maistru) Citirea de la desene tehnice si ochi pentru detaliu Experienta necesara (în ani): Minimal 3 ani de experienta ca maistru Minim 10 ani de experiență în tâmplărie beton Diploma necesare și Certificate: certificat VCA valabil Cerințele lingvistice și competențe de nivel: (Standarde europene, de exemplu B1) English, B2 sau Germană, B2 Română, C1

Cerinte

Responsabil de o echipă de până la 20 de dulgheri concrete. Raportarea la managementul de proiect. Sarcinile de zi cu zi la locul de muncă. Gestionarea materialelor. Utilizarea instrumentelor regulate tamplarie concrete. Metoda de plata Salariu: - Transfer bancar Posibilitatea de a transfera salariul în CEE: Da Sărbătorile legale: zile nationale

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Germana, Engleza

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja