Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Lucrul pe acoperișurile clădirilor rezidențiale și publice. • Demontarea acoperisului vechi și montarea acoperisului nou la acoperisuri plane și înclinate (demontarea partiala sau completa a acoperisului si structurii acestuia - din lemn si otel). • Acoperirea suprafetei acoperișului cu țigle si ardezie și tablă de oțel. • Selectarea metodei de fixare adecvată pentru materialul dat. • Demontarea și montarea izolatiei (vata de sticla, vata minerala, material de etansare, etc.). • Lucrul pe terenul Flandrei. Va oferim: • Salariu atractiv de 10 euro net/h. • Munca pentru o perioadă lungă de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurarea garantata. • Posibilitatea de a primi plăți în avans in prima luna. • Consultant de ingrijire de la distanță pe toată durata proiectului. • Intoarcerea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (lucrul de luni pana joi). • Imbrăcăminte și echipamente de lucru. • Ajutor în organizarea călătoriei în Belgia.

Cerinte

Cerinte: • Minimum 5 ani de experienta de lucru pe postul de dulgher. • Cunostinte de limba engleza sau olandeza – nivel comunicativ. • Fara contraindicatii pentru lucrul la inaltimi. • Masina proprie este considerata un atu. • Abilitatea de a lucre in echipa.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai