Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex a inceput procesul de recrutare pentru dulgheri cu experienta pentru a lucra in constructii in Olanda. Proiectul incepe in luna Septembrie!!! Formam echipe cu minim 1 sofer si un vorbitor de limba engleza!!! Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ 12 euro Net pe oră – garantat 40 de ore pe saptamana *Pentru sefi de echipa, cu abilitati de comunicare in limba engleza si cunostiinte de desen ethnic, salariu de aproximativ 13 euro Net pe ora Plăţi săptămânale Cazare gratuita Asigurare medicala inclusa Punem la dispozitie masina pentru grupuri

Cerinte

Activitatile principale includ executarea cofrajelor pentru fundatiile constructiilor si pentru diferite elemente de rezistenta. Candidatii trebuie sa poata lucra dupa desen tehnic si sa aiba experienta de lucru atat cu sisteme de cofrare precum Doka sau Peri, dar si cu confectionarea cofrajului prin metode traditionale de dulgherie. Cerinte: Experienta de munca in domeniu Experienta de lucru cu Doka si Peri Cunostiinte de desen tehnic V.C.A./ S.C.C. – Certificat protectia muncii valabil in Olanda Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Preferabil, permis de conducere (B)

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai