Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta DULGHERI pentru o firma din Germania, doritori de a munci pe un contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu angajatorul german la realizarea unor casute din lemn. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificarea nu este obligatorie - masina proprie reprezinta un AVANTAJ personal BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 10 Euro brut/ora la 160 de ore munca/luna - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala. DREPTUL LA O LOCUINTA PROPRIE IN GERMANIA DREPTUL LA ALOCATIE PENTRU COPII MINORI Tarif de mediere zero la plecare!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta DULGHERI pentru o firma din Germania, doritori de a munci pe un contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu angajatorul german la realizarea unor casute din lemn. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificarea nu este obligatorie - masina proprie reprezinta un AVANTAJ personal BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 10 Euro brut/ora la 160 de ore munca/luna - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala. DREPTUL LA O LOCUINTA PROPRIE IN GERMANIA DREPTUL LA ALOCATIE PENTRU COPII MINORI

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja