Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecari urgente in Germania cu, contract de munca pe perioada nedeterminata ce se incheie Germania pentru Dulgheri- cofraje,avantaj pentru cei care au cunostiinte de limba Germana sau Engleza nivelul de conversatie . Se plateste 11,45 euro/ora /brut/lucrata , Cazarea si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurate si platite de de angajator . Transportul Romania- Germania revine in sarcina muncitorului si se deconteaza de catre angajator la prima plata pe care o primeste dupa primele 15 zile lucrate . Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail :

Cerinte

azarea si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurate si platite de de angajator . Transportul Romania- Germania revine in sarcina muncitorului si se deconteaza de catre angajator la prima plata pe care o primeste dupa primele 15 zile lucrate . Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail :

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja