Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Unul din clientii nostri din Corsica, are nevoie de 2 Dulgheri- Montatori case de lemn. Veti lucra pe diferite santiere, atat pe partea de constructii, cat si pe partea de renovari case de lemn. Se construiesc terase, foisoare, sarpante, scari, se fac bardaje si se monteaza ferestre si usi din lemn. Se monteaza tigla pentru acoperis. La structura de lemn se va face izolatia exterioara cu polistiren si placari interioare cu placi de rigips BA13. Beneficii Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Se ofera masina de serviciu pentru transportul local. Misiunea va fi initial pana de sarbatori, cu posibilitatea de prelungire.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu sunt obligatorii. Lucrul va fi in echipa, dar amandoi trebuie sa citeasca si sa interpreteze planurile tehnice. Permisul de conducere si cunostintele de limba franceza sunt necesare pentru unul din cei 2 candidati.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai