Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Firma specializata in resurse umane din Cipru , prin reprezentantul sau din Romania, selectioneaza persoane pentru munca de : dulgheri in constructii ; montatori / ansamblare mobila ; sudori CO2 ; ospatari/ospatarite ; barmani ; muncitori pentru curatare piscine/ instalatori , vanzatoare in magazine de suveniruri. Informatii utile : - pentru dulgheri : angajatorul ofera cazare cu toate utilitatile necesare, salariu net de 60 E/zi pentru 10 ore lucrate cu pauza de 1/2 ora masa de pranz, plata saptamanal. Contract minim 1 an cu prelungire pana la 8 ani. - pentru montatorii de mobila : se ofera cazare cu toate utilitatile necesare ( doua persoane intr-o camera ) , si un salariu de 800 E net minim pentru inceput, pentru 8 ore de munca/ zi. Se poate asigura un venit lunar net de 1000 e, in cazul celor care detin permis de conducere, ce vor putea transporta mobilierul cumparat de la magazin la domiciliul clientului. Contract minim 1 an, cu prelungire pana la 8 ani. - pentru ospatarii/ospataritele, barmani : se ofera minim 8 luni contract cu posibilitati prelungire in functie de disponibilutate aplicant si necesitate angajator , cazare si masa ( trei mese pe zi ). salariu fiind de minim 800 E plus Tips. - pentru sudorii CO2, se ofera : cazare si salariu de minim 1000 E in primele trei luni, dupa care salariul poate fi majorat in functie de performantele fiecarui muncitor. Contract de minim 1 an, pana la 8 ani prelungire - pentru vanzatoarele in magazine de suveniruri , se ofera : 8 luni contract cu posibiliati prelungire in functie de disponibilitatea anagajatului si necesitatea angajatorului. - pentru instalatori/curatare piscine, se ofera : contract 1 an, salariu de 1000 e/luna, plus cazare. Detinatorii de permis de conducere cat B, pot beneficia de majorarea salariului. Conditii pentru dulgheri, sudori, monatatori mobilier : varsta maxima 45 ani. Conditii pentru instalatori/curatare piscine : varsta maxima 35 ani Conditii pentru ospatari/osptarite/barmani : varsta maxima 35 ani, infatisare placuta, cunoscatori limba engleza sau greaca. Conditii pentru vanzatoare in magazine de suveniruri : varsta maxima 38 ani, infatisare placuta, cunoscatoare limba rusa sau engleza. Aplicatii admise pana la data de 10 august 2017. Plecarea : in max 3 zile de la data aplicarii.

Cerinte

Conditii pentru dulgheri, sudori, monatatori mobilier : varsta maxima 45 ani. Conditii pentru instalatori/curatare piscine : varsta maxima 35 ani Conditii pentru ospatari/osptarite/barmani : varsta maxima 35 ani, infatisare placuta, cunoscatori limba engleza sau greaca. Conditii pentru vanzatoare in magazine de suveniruri : varsta maxima 38 ani, infatisare placuta, cunoscatoare limba rusa sau engleza.

55 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai