Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 dulgheri - zidari motivati pentru regiunea Aix-en-Provence. Lucrarile de modificare si reconditionare se vor desfasura la case si apartamente. Responsabilitatile tale vor fi : - demolarea zidurilor cu picamer electric, manual si barosul; - realizarea fundatiilor si peretilor de beton cu cofraje din lemn ; - taierea lemnului pentru realizarea cofragului; - efectuarea lucrarilor de zidarie din boltari si caramida ; - prepararea mortarului si aplicarea pe pereti ; - asumarea responsabilitatii asupra calitatii lucrarilor efectuate. Beneficii: Salarizare bruta de 1700 euro/luna/persoana. Transportul la inceput si sfarsit de misiune este asigurat in valoare de 130 euro/drum. Cazarea va este oferita Gratuit. Clientul va pune la dispozitie o masina Volkswagen Transporter pentru deplasare in timpul programului de lucru.

Cerinte

Experienta de minim 8 ani si dexteritatea sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza si permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Conditie fizica si psihica foarte buna. Persoana autonoma, priceputa si responsabila.

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja