Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta o echipa compusa din: 1 - sef de echipa - dulgher /fierar betonist ( sa aiba 6 ani ca dulgher betonist si macar 2 ani ca si sef de echipa) SALARIU: ( 1824 Euro net iar cu ore suplimentare poate sa ajunga la 1948 de euro NET) 3 - dulgheri fierari betonist ( macar 4 ani exprienta) Castiga 1671euro net cu ore suplimentare 1786 Euro net ( calculat cu 2 ore suplimentare pe zi) 1 - care face curat pe santier ( sa fi lucrat anterior pe o pozitie similara; ii ajuta la nevoie si pe ceilalti) salar 1325 Euro net iar cu ore suplimentare castiga 1421 Euro Net Se lucreaza in Ture 07:00 - 16:00 06:00 - 14:00 14:00 - 22:00 Sistem avanatajos de plata a orelor suplimentare (pana la 200 % la peste 3 ore in intervalul 22:00- 05:00). Salariul poate ajunge la ca 3000 de euro (pentru seful de echipa cu ore suplimentare) Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare pana la 4 ore /zi! Duminica este liber! Sambata se poate lucra optional pana la 12 ore Permis de conducere obligatoriu pentru macar 2 persoane dintr-o echipa Masina personala nu este obligatorie dar constituie avantaj Perioada contract: 10 - 15 saptamani cu posibilitate de prelungire Beneficii: Mancare : DA Cazare: DA Transport de la locul de munca la cazare: DA, Clientul pune la dispozitie o masina/Echipa Se lucreaza la diferite proiecte de infrastructura din Olanda Se construiesc centre comerciale, poduri, viaducte, garaje, precum si alte constructii Se lucreaza independent Candidatii trebuie sa duca cu ei: echipament de protectie, salopeta si bocanci

Cerinte

Cerinte Cunostinte tehnice in domeniu cunostinte de tamplarie cunoasterea materialelor Candidatii trebuie sa detina VCA si CSCS - daca nu au clientul ofera sprijin in obtinerea certificatului Limba ENGLEZA - se cere la nivel conversational !!!!

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja