Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o echipa de 5 electricieni harnici, seriosi si cu dorinta de munca. Sarcinile vor fi urmatoarele: -montarea, conectarea si testarea instalatiilor electrice; -montarea accesoriilor electrice in cadrul constructiilor modulare; -instalarea traseelor de cabluri prin gulote; -montarea prizelor, intrerupatoarelor si a obiectelor de iluminat; -efectuarea legaturilor si a probelor necesare unei bune functionari. Beneficii: Pachet salarial motivant 1800 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita Gratuit de catre angajator. Transportul la inceputul si la finalul perioadei este decontat. Aveti sansa sa munciti intr-o firma cu renume international, aceasta fiind pe piata inca din 1955. Este o companie inovatoare ce a inventat conceptul de constructii modulare.

Cerinte

Se va lucra dupa planuri tehnice. Atat calificarea profesionala ca electrician cat si experienta in acest domeniu sunt obligatorii. Cel putin 2 din 5 membri ai echipei trebuie sa cunoasca limba franceza la nivel conversational. Permisul de conducere si posibilitatea de plecare cu masina personala poate fi un real avantaj.

5 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja