Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 4 Zidari cofraje metalice pentru o misiune de lunga durata in regiune Lyon, Franta Unul din candidati trebuie sa aiba abilitatile necesare unui Sef de echipa. Scopul principal este constructia de blocuri in santiere civile. Se pregatesc materialele si suprafata de lucru. Pe baza planului tehnic, seful de echipa traseaza suprafata de construit. Se monteaza cofrajele metalice in functie de cerinte, se pune armatura si se toarna betonul. Un aspect foarte important este acela ca se lucreaza cu dale prefabricate din beton. Pentru partea superioara a blocului se monteaza schela metalica. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre compania angajatoare intr-un apartament dotat cu toate utilitatile. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Clientul va pune la dispozitie echipamentul de lucru: casca, manusi, bocanci de securitate, vesta si ochelari.

Cerinte

Experienta in constructii de blocuri este obligatorie pentru toata echipa. Este bine ca 2 candidati din 4 sa detina permis de conducere categoria B. Posibilitatea de plecare cu masina personala reprezinta un avantaj. Pentru seful de echipa este necesar: -sa aiba capacitatea de coordonare a echipei; -sa fie cunoscator de limba franceza pentru a tine legatura cu seful de santier; -sa aiba solide cunostinte de citire si interpretare a planurilor tehnice.

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja