Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului: -emite facturi, avize in baza comenzilor, -contabilizeaza si inregistreaza registrul de casa si banca; -contabilizeaza si inregistreaza deconturile; -contabilizeaza si inregistreaza facturile furnizorilor; -colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile; -utilizeaza servicii de internet banking; -verifica solduri de plata/incasat cu colaboratorii, tine evidenta acestora si programeaza plata acestora; -duce la indeplinire sarcinile stabilite pe cale ierarhica;

Cerinte

Candidatul ideal este o persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii, cu bune abilitati de lucru in echipa si relationare interumana; Capabil sa respecte dead-line-uri Cunostinte in domeniul economic-contabilitate financiara si de gestiune, contabilitate primara Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet, program (ENTERSOFT – avantaj, ) Spirit practic. Cerinte comportamentale: -mentinerea unei atmosfere colegiale in relatiile de munca; -volum ridicat de cunostinte teoretice si practice; -receptivitate la solicitarile profesionale (capacitate de mobilizare personala pentru finalizarea intr-un timp cat mai operativ a sarcinilor ce-i revin); -abilitati de coordonare, planificare si organizare; -flexibilitate in gandire;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai