Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce facem noi pentru tine? - Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; - Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; - Oferim un venit corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate); - Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; - Oferim posibilitati reale de promovare. Ce vei face tu pentru noi? - Vei inregistra in contabilitate operatiunile din registrele de casa ale punctelor de lucru, precum si deconturile de cheltuieli/ordinele de deplasare; - Vei inregistra in contabilitate facturile de servicii, afectand cheltuielile perioadei in care au fost prestate serviciile; - Vei raspunde de programarea la plata a facturilor de servicii, conform termenului de scadenta si cu respectarea procedurii interne de aprobare la plata a facturilor; - Vei organiza si gestiona arhiva operativa a facturilor si altor documente care stau la baza inregistrarilor in contabilitate.

Cerinte

Daca ai: - studii economice superioare - minimum 1 an in contabilitatea primara si financiara - bune cunostinte de contabilitate primara si financiara - abilitati de comunicare - ai capacitate de lucru in echipa - esti o persoana dinamica si foarte bine organizata - dai dovada de loialitate si seriozitate.

6 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai