Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Recrutam pentru clientul nostru din Franta, ELECTRICIAN in constructii. Acesta va lucra in cladiri de biouri si apartamente si avea urmatoarele responsabilitati: -instalarea cablurilor si firelor electrice in beton si placi de rigips; -instalarea tablourilor electrice; -realizarea racordarilor electrice; -executia, montarea si fixarea componentelor electrice pe diferite suporturi; -realizarea diverselor lucrari de instalare, reglaj sau depanaj ale echipamentelor. Beneficii: -salariu 2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -diploma de electrician; -cunostinte in citirea planurilor tehnice; -experienta in domeniu in Romania si Franta; -permis de conducere categoria B; -conditie fizica potrivita muncii realizate si dinamism.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai