Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Repara si intretine echipamentele din aria de productie, cladire, utilitati astfel incat timpul de oprire sa fie minim - Realizeaza Mentenanta preventiva a echipamentelor conform planificarii - Dezinstaleaza/ instaleaza echipamente in vederea realocarii Beneficii: Transport gratuit, tichete de masă, bonusuri lunare de performanță, bonuri cadou de sarbatori, spor de vechime, ore suplimentare platite, posibilități de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Studii: Liceale sau profesionale Limba engleza – nivel mediu ; Limba germana – constituie avantaj Atestat ANRE - avantaj Experienta: Experienta in domeniul tehnic, electric – 2 ani Competente: Cunostinte si abilitati tehnice Cunostinte de electrotehnica, electronica, mecanica fina Abilitati de analiza si organizare Orientare spre solutii Operare PC Carnet de conducere cat. B - avantaj

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja