Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti un electrician profesionist si dornic de munca? Cunoasteti limba franceza la nivel conversational si va doriti sa lucrati in Franta? Aveti permis de conducere categoria B si masina personala? Sunteti exact ceea ce cautam. Va oferim un post de electrician cu incepere misiune de pe 15 februarie. Trebuie sa montati instalatii electrice la constructii civile. Sa incorporati cabluri si echipamente in cofraje si pardoseli. Sa montati tablouri electrice la case si apartamente. Sa instalati echipamentele electrice in spatii de locuit. Sa montati cablurile si sa efectuati racordurile specifice. Sa montati obiectele de iluminat. Sa faceti verificarile aferente fiecarei instalatii. Beneficii Job: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 euro este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Locatia misiunii este pe coasta Mediteranei, ceea ce va ofera peisaje superbe.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu sunt obligatorii. Abilitatea de citire si interpretare a planurilor tehnice este un criteriu de selectie. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational nu trebuie sa lipseasca. Candidatul potrivit trebuie sa fie harnic si autonom. Doar persoanele selectate vor fi contactate. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja