Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam electrician auto! Un electrician auto in echipa nou formata • Este capabil sa execute operatii de intretinere si reparatie la sistemele electrice ale autovehiculelor rutiere; • Este capabil sa repare, sa verifice, sa diagnosticheze eventuale disfunctionalitati ale autovehiculelor rutiere; • Este capabil sa execute lucrari de verificare sau reparatie a instalatiilor auxiliare; • Cunoaste si respecta procedurile de operare si instructiunile de lucru specifice.

Cerinte

• Absolvent de studii liceale cu diploma de bacalaureat si 2 ani de experienta ca electrician auto • Capacitate de asimilare a cunostintelor specifice postului, atentie la detalii, seriozitate, flexibilitate. In afara salariului motivant, beneficiezi de: • mediu de lucru modern; • contract de munca pe perioada nedeterminata; • recompensarea rezultatelor profesionale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai