Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

-instalarea sistemelor electrice (industriale, tertiare si private); -constructii noi si renovarea / extinderea instalatiilor existente; -se lucreaza la tensiune joasa si medie; -instalatii de aer conditionat; Beneficii Oferite Salariu- 9.39 euro/ ora Numar minim de ore lucrate saptamanal: 38-40 h Prima plata se va face dupa primele 2 saptamani de activitate; ulterior plata se va realiza saptamanal CAZAREA este suportata de catre ANGAJAT: 1 pers/camera = 425 euro/pers/luna ( cheltuielile de utilitati incluse) 2 pers/camera = 300 euro/pers/luna ( cheltuielile de utilitati incluse) TRANSPORTUL este suportat de catre angajat

Cerinte

Cerinte -experienta de minim 5 ani in domeniu electric; -experienta in instalatii industrial si civile; -limba engleza nivel conversational; -permis de conducere categoria B ( obligatoriu);

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai