Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Locuri disponibile: 4 Locatie: Belgia Cazare: asigurata Transport: asigurat Salariu: conform standardelor tarii in care sunteti detasat Durata contractului de munca: 12 luni cu posibilitate de prelungire Timp de lucru: 8h/zi Limba engleza nivel conversational (mediu, pentru a intelege cerintele de la locul de munca)

Cerinte

Cerintele postului: - selectează şi foloseşte corect aparatura pentru determinarea curentului, tensiunii şi rezistenţei electrice; - interpretează corect schemele electrice, simbolurile şi legile electrice de bază; - alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă; - stabileşte traseul instalaţiei în funcţie de cerinţe şi disponibilităţi; - montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele, şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitate a muncii;

4 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai