Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, 1 electrician containere modulare cu experienta si cunoscator de limba franceza si engleza. Responsabilitatile sunt: - montarea echipamentelor si a accesoriilor electrice in containere; - efectuarea conexiunilor si a racordurilor la tablourile electrice; - montarea detectoarelor de prezenta si a corpurilor de iluminat; - realizarea tablourilor electrice si a releelor. Beneficii: - salarizare atractiva de 1500 euro brut/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza si engleza conversational; - experienta relevanta in domeniu minim 3 ani atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire si interpretare a schemelor electrice; - permis de conducere categoria B; - experienta de lucru in Franta, Belgia sau Anglia rezeprezinta un avantaj.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja