Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Satu Mare 1 Electrician cu autorizatie ANRE, 1 Instalator si 1 Zidar finisor ce vor avea urmatoarele responsabilitati: Electrician: -instaleaza cabluri si tablouri electrice; -monteaza si fixeaza componentele electrice pe diferite suporturi; -monteaza prizele, intrerupatoarele si obiectele de iluminat; -verifica lucrarile efectuate. Instalator: -monteaza instalatii interioare de apa rece si calda si instalatii pentru stingerea incendiilor; -monteaza instalatii retelele de canalizare; -remediaza defectiunile de orice tip aparute la instalatiile montate. Zidar finisor: -executa lucrari pe un santier civil; -realizeaza pereti cu diferite materiale de constructii; -pregateste suprafetele de tencuit si materialele necesare. BENEFICII -salarizare de 1600-2000 lei brut/luna; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-calificari in domeniu; -autorizatii in domeniu; -experienta profesionala in domeniu; -permis de conducere categoria B; -abilitatea de a citi si interpreta planuri tehnice.

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja