Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

AMAKRON – companie de Recrutare – recrutam pentru partenerul nostru TEHNICIENI MENTENANTA pentru interventie si service: ELECTRICIAN INTRETINERE CLADIRI Responsabilitati: • Supraveghere, operare si executarea unor operatii de intretinere primara a echipamentelor din dotarea unei cladiri office, • Intretinere instalatii electrice, • Diverse lucrari de reparatii in instalatii electrice

Cerinte

• Experienta min 2 ani si calificare in domeniu • Autorizatie ANRE gr.IIB - constituie avantaj • Permis de conducere cat B - constituie avantaj • Cunostinte de interactiune cu BMS si interfete digitale echipamente - constituie avantaj • Disponibilitatea de lucru in ture, inclusiv de noapte Oferta: • Pachet salarial motivant, negociabil in functie de experienta • Decontare transport • Program de lucru avantajos

3 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai