Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, 1 electrician - retea GSM cu experienta in domeniu. Responsabilitatile sunt: - asamblarea si montarea structurii metalice pentru reteaua GSM (kit-uri pentru antene); - executarea traseelor de cablu din tabla de 3 m lungime, pana la 60 cm densitate cu raza de curbura maxima; - montarea cablurilor coaxiale pentru telecomunicatii, cablurilor cu fibra optica si cele electrice; - instalarea corpurilor de iluminat, a intrerupatoarelor si a altor echipamente electrice. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului; - oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa de profesionisti la realizarea noii retele GSM. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta minima de 5 ani in domeniul electric si in montajul de retele GSM, atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte de interpretare a schitelor sinoptice; - calificare de electrician sau alte studii de specialitate; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - permis de conducere categoria B; - persoana responsabila, interesata de noile tehnologii din domeniul electric.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja