Detalii loc de munca

Descrierea jobului

General Jobs Recruitment recruteaza ELECTRICIENI, cu DUBLA CETATENIE, pentru locuri de munca in Germania si Olanda. Asteptari de la candidat : -electricieni cu experienta in instalatii electrice, in montarea si instalarea panourilor de inalta tensiune, transformatoare, cabluri Conditii de angajare : -nivelul compensarii : 1840 euro/luna(salariul net) - ore de lucru : 40 ore/saptamana - tuturor candidatilor admisi li se va elibera un certificat VCA, valabil in toate tarile Europei, pe o perioada de 10 ani - cazare gratis

Cerinte

Cerintele angajatorului : - candidati cu dubla cetatenie, de exemplu maghiara - cunoasterea limbii germane, engleze, la un nivel conversational - experienta si calificare in domeniul specificat - persoane serioase, disponibile de a munci

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja