Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIENI in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta o echipa de 4 electricieni cu experienta. Responsabilitatile sunt: - instalarea retelelor electrice aeriene si subterane (EP, BT, HTA, semnalistica); - montarea si reglarea cablurilor de toate tipurile si operatiunile de racordare in afara si sub tensiune; - intocmirea controlului calitatii retelei electrice; - repunerea in functiune a echipamentelor electrice in caz de avarie; - respectarea documentatiei tehnice. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si trasnportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - detinerea calificarii de electrician; - experienta de minim 5 ani in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - autorizatii de lucru la inaltime - nacela, hamuri; - permis de conducere categoria B; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - persoana autonoma, serioasa si responsabila.

4 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja