Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aveti experienta si calificare de electrician? Avem jobul protrivit pentru dvs. Recrutam 2 electricieni cu experienta pentru un client al nostru din Avignon, Franta. Se va lucra pe diverse santiere de constructii civile unde se vor executa: -lucrari de instalare a cablurilor electrice in peretii din beton si in pardoseala; -tiraj de cabluri si montaj caracatite; -montaj tablouri electrice; -instalare obiecte si aparate de iluminat. BENEFICII: Salarizarea este de 1700 euro/luna brut. Cazarea in suma de 450 euro/persoana este oferita gratuit de catre angajator. Transportul este decontat de firma angajatoare. Persoana care va pleca cu masina personala va primi un decont lunar in suma de 100 de euro pentru uzura masinii si combustibil. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Calificarea si experienta in domeniu fac diferenta. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt obligatorii. Permisul de conducere si nivelul de limba franceza nu trebuie sa lipseasca. Unul din cei 2 electricieni trebuie sa aiba posibilitatea de a pleca cu masina personala. Cautam oameni harnici, responsabili si autonomi.

Restrictii

Limbi straine necesare Franceza

2 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja