Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ELECTRICIENI AUTO in Oradea. Recrutam electricieni auto, cu experienta relevanta in domeniu, pentru clientul nostru, o firma care se ocupa de inchirieri auto, service, curse internationale, in orasul Oradea. Acestia vor avea urmatoarele responsabilitati: - verificarea defectiunilor electrice; - diagnosticarea si efectuarea reparatiei; - executarea lucrarilor de intretinere; - inlocuirea si reasamblarea a elementelor instalatiei electrice; - raportarea catre supervizor cand este necesar. Beneficii: - salarizare atractiva; - contract pe perioada nedeterminata; - cursuri de specialitate; - mediu de lucru dinamic. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Candidatii este necesar sa aiba: - experienta de minim 5 ani in domeniu, pe un post similar; - diploma de inginer electronist auto; - cunoasterea sistemului de franare, gamei de piese WABCO; - persoana dinamica; - rezistenta la stres; - seriozitate si disponibilitatea de a incepe cat mai repede.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja