Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent pentru o importanta companie din Belgia electricieni cu minim 5 ani experienta in domeniu. Salariul oferit este de 1500 euro net pe luna. Programul de lucru este de luni pana vineri inclusiv, intre orele 07:30-17:30 Contractul este pe durata nedeterminata. . Responsabilitati: -efectuarea de instalatii electrice la case si apartamente -efectuarea de instalatii electrice industriale -efectuarea de instalatii anti-incendiu -efectuarea de instalatii pentru alarme -realizarea controlului calitatii si a funcționării retelei electrice -realizarea de servicii de intretinere a instalațiilor electrice Informatii suplimentare: -cazarea este asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana -transportul Romania- Belgia este decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro -angajarea se face in concordanta cu legislatia belgiana si cea romaneasca -se ofera acces gratuit la Internet in spatiile de cazare -se acorda bonusuri conform cu legislatia belgiana Nu percepem comision.

Cerinte

-detinerea unei diplome de calificare de electrician -detinerea unui certificat VCA de protectia muncii -detinerea permisului de conducere categoria B -detinerea unui autovehicul personal si disponibilitatea de a se deplasa in Belgia cu acesta -cunoasterea limbii engleze la nivel mediu -experienta in domeniu minim 5 ani -cunostinte pentru interpretarea planurilor tehnice -cazier curat -abilitati bune de comunicare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja