Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, un renumit grup de firme din domeniul constructiilor, candidati pentru postul de electrician in Bucuresti. • Responsabilitati: - Realizarea in conditii de calitate a lucrarilor de instalatii electrice la obiectivele din Bucuresti la care este repartizat; Se ofera salariu decent si echipament de lucru gratuit.

Cerinte

- Studii medii in domeniul electric sau calificare in meserie; - Autorizare ANRE - Minim un an exprienta in realizarea lucrarilor de instalatii electrice de joasa si/sau medie si /sau inalta tensiune; - Persoana foarte bine organizata si meticuloasa, capabila sa finalizeze sarcinile in termenul stabilit; - Capacitate de adaptare rapida intr-un nou colectiv; - Disponibilitate pentru program de santier; - Rezistenta la stres;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja