Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

JOB4LIFE recruteaza ELECTRICIENI pentru clientul sau din Olanda, pentru diverse locatii: santiere navale, constructii civile sau in industrie. Oferta de munca si beneficii: Salariul lunar net incepe de la 1800 € + posibilitatea orelor suplimentare platite; Oportunitatea efectuarii de ore suplimentare si implicit cresterea venitului; Contract de munca semnat si declarat in Olanda; Cazare asigurata si platita de angajator; Asigurare Medicala.

Cerinte

Pentru cele 40 de locuri disponibile incepand cu luna Martie 2017, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: Cunoasterea limbii engleza/germana la un nivel incepator spre mediu: A2 – B1; ( in cazul in care se pleaca in echipa de doi, e de ajuns ca unul sa vorbeasca bine ); Experienta pe un post similar +2ani in domeniul constructiilor civile, navale sau in industrie; Permis auto + masina proprie – o echipa de doi electricieni pot pleca cu o masina; VCA - se poate obtine in Olanda, clientul pune la dispozitie materialele de pregatire. Responsabilitati: Cunoasterea procedurilor de lucru in domeniu; Capacitatea de a utiliza uneltele specifice; Interpretarea si intelegerea planurilor si a desenelor tehnice; Seriozitate.

4 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai