Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru una din cele mai mari fabrici de sticla din Franta, 1 Electromecanic utilaje. Compania are 10 uzine in Normandia si Bretania, cu o evolutie spectaculoasa in ultima perioada. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: intretinerea si mentenanta din punct de vedere mecanic, electric, hidraulic si pneumatic a utilajelor din fabrica; utilizarea unui program pe calculator numit gmao; efectuarea reparatiilor la utilaje pe liniile de fabricare, presare, filtrare, imbuteliere si etichetare; propunerea de modificari si renovari a echipamentelor; verificarea periodica a utilajelor de care este responsabil; se lucreaza in 3 schimburi, exista activitate continua de luni pana vineri. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna. Cazarea in suma de 500 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Se ofera o suma pentru masa pe fiecare zi lucrata. Poate fi o colaborare de lunga durata, clientul nostru are nevoie de dvs o perioada lunga de timp.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: sa aiba experienta si calificare ca electromecanic; sa cunoasca procedeele de functionare a utilajelor pneumatice si hidraulice; sa aiba permis de conducere categoria b; sa cunoasca limba franceza la nivel conversational pentru ca va sustine un interviu pe skype cu clientul francez; prezinta un avantaj cunostintele de lucru pe urmatoarele marci de utilaje: sidel, bertolaso, zalkim, krones, cermex, bucher.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja