Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eşti o persoană dinamică , cu experienţă în domeniul tehnic? Îţi doreşti un loc de muncă în străinătate cu un salariu avantajos? O companie care activează în domeniul feroviar, angajează tehnician - electromecanic. Postul se adresează persoanelor cu experienţă şi vorbitoare de limba engleză la nivel mediu.

Cerinte

• Studii de profil electromecanic; • Experienta intr-un post similar intre 3-10 ani • Cunostinte de limba engleza; • Limba germana constitue un avantaj; • Foarte bune abilitati de diagnostic tehnic ale sistemelor complexe, cum ar fi căi ferate,material rulant, nave, instalații industriale grele (petrochimie, energie generație, etc); • Capabil de a citi și înțelege scheme electrice si desene mecanice complexe; • Capabil de a înțelege norme si certificari; • Capabil să exercite diagnoza complexa si intretinere pe subsisteme : cum ar fi pompe, alternator si generatoare, intercoolere,trenuri de rulare, motoare electrice, ambreiaje, cutii de viteze, etc. • Bună înțelegere a tracțiunii electrice și / sau tracțiune diesel. • Capacitatea de a utiliza echipamente de atelier (sondor, strung, etc) pentru a modifica si/sau îmbunătăți sisteme de reparații. • Noțiuni de Mig-sudare și de prelucrare sunt un plus. OFERTA - Pachet salarial atractiv; - Asigurare transport; - Cadru de lucru dinamic si profesionist; - Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja