Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam ELECTROMECANIC pentru o companie de agregate frigorifice ce isi desfasoara activitatea in Brasov. Responsabilitati: - execută lucrări de reparaţie la maşini electrice; - controlează regimul de funcţionare a maşinilor electrice, vibraţii, regim tehnic; - montează şi demontează, inlocuieşte motoare electrice defecte; - intreţine şi repară sisteme de ventilaţie care au ventilatorul cuplat direct pe axul motorului pentru diverse instalaţii; - execută dispozitive pentru fixarea aparatelor electrice pe maşini şi utilaje; - intreţine şi repară sistemele de ventilaţie ale echipamentelor electrice - verifică ventilaţia maşinilor electrice; - verifică starea cuplajelor şi le inlocuieşte pe cele uzate; - execută diverse lucrări de natură mecanică pentru echipamente

Cerinte

Candidatul ideal: - persoana serioasa, punctuala - experienta pe un post similar de cel putin 3 ani - disponibilitate către dialog, receptivitate, calm, tact Beneficii: - program de lucru lejer, de Luni - Vineri de la 7.30 - 16.30 - pachet salarial atractiv, negociabil - se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata - masa gratuita

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja