Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi intr-un mediu international, dinamic? Ai avut mereu o pasiune sa desfaci sa repari unelte si robotei? Atunci trimite un CV si te vom contacta! Acterim cauta pentru clientul sau din zona Normandia, un renumit producator de armature fier beton, un ELECTROMECANICIAN pentru un contract de lunga durata. Descriere: Efectueaza lucrari de reparatii si intretinere la utilaje automatizate de productie, in principal roboti de sudura. Organizeaza si desfasoara interventiile la utilaje pentru reducerea la minim a timpilor de oprire. Curata si controleaza partile componente de eventuale defecte si impuritati. Completeaza raportul zilnic de activitate (timpi de interventie, cauze, etc.). Cunostintele electrice constituie avantaj Se ofera salariu motivant in functie de experienta si foarte multa seriozitate!

Cerinte

Cerințe: - studii medii de specialitate - calificare de electromecanic / electrotehnician - experiența anterioară constituie avantaj - experienta in intretinerea si mentenanta robotilor de sudura este un plus important - capacitate de a lucra în condiții de stres - flexibilitate - cunostintele de limba franceza sunt un plus

2 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja