Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti masterand la o facultate pe profil tehnic? Iti oferim oportunitatea de a-ti provoca imaginatia si creativitatea. Mai mult, vei avea ocazia sa te dezvolti in cadrul unei echipe ambitioase care te va indruma in devenirea unui expert in domeniu. Responsabilitati: • Verificarea conformitatii produsului finit conform cerintelor clientului • Blocarea reperelor/produselor neconforme in sistemul de urmarire a productiei • Analiza reperelor/produselor neconforme gasite in procesul de fabricatie si initiere • Respectarea Planul de reactie in caz de neconformitate reper/produs • Participarea la analizele interdisciplinare de monitorizare a performantelor proceselor • Informarea inginerilor de calitate in cazul existentei reperelor/produselor neconforme • Participarea in echipele de validare a proceselor/produselor si executa masuratori • Urmarire si raportare eficienta masurilor corective stabilite in urma reclamatiilor, auditurilor, problemelor din productie • Verificarea conformitatii produsului finit conform cerintelor clientului • Blocarea reperelor/produselor neconforme in sistemul de urmarire a productiei • Analiza reperelor/produselor neconforme gasite in procesul de fabricatie si initiere • Respectarea Planul de reactie in caz de neconformitate reper/produs • Participarea la analizele interdisciplinare de monitorizare a performantelor proceselor • I nformarea inginerilor de calitate in cazul existentei reperelor/produselor neconforme • Participarea in echipele de validare a proceselor/produselor si executa masuratori • Urmarire si raportare eficienta masurilor corective stabilite in urma reclamatiilor, auditurilor, problemelor din productie

Cerinte

Te poti alatura echipei noastre daca: • Ai cunostinte bune de desen tehnic; • Esti dornic sa iti imbunatatesti mereu cunostintele; • Esti comunicativ si increzator; • Ai o gandire logica si analitica; • Poti lucra 3 schimburi; • Cunosti limba engleza la nivel mediu - avansat.

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja