Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

JOB4LIFE isi invita toti candidatii la EVENIMENTUL NATIONAL DE RECRUTARE din BUCURESTI si CONSTANTA. Alaturi de partenerii nostri vom recruta si angaja personal pentru urmatoarele pozitii: AGENTI CURATENIE - LONDRA COORDONATORI ECHIPA CURATENIE - LONDRA MECANICI AUTO - ANGLIA - NORVEGIA - OLANDA VOPSITORI AUTO - ANGLIA - OLANDA - NORVEGIA - GERMANIA TINICHIGII AUTO - ANGLIA - OLANDA - NORVEGIA - GERMANIA DULGHERI - TAMPLARI - MONTATORI MOBILA - GERMANIA BUCATARI - OSPATARI - CAMERISTE - VASE DE CROAZIERA ELECTRICIENI - GERMANIA - OLANDA INSTALATORI -GERMANIA - OLANDA OPERATORI CNC - GERMANIA - OLANDA ZUGRAVI - GERMANIA - OLANDA LACATUSI MECANICI - GERMANIA SOFERI TIR - GERMANIA ASISTENTI MEDICALI - ANGLIA - GERMANIA Locatii: BUCURESTI - 28.04.2017 CONSTANTA - 29.04.2017 Oferta salariala: Variaza in functie de pozitia ocupata. Beneficii: Contract de munca semnat direct cu angajatorul si declarat in tara respectiva (Germania, Norvegia, Olanda, Cipru, Anglia) Cazare - asigurata gratuit de catre angajator; Ore suplimentare platite; Asigurare medicala; Asistenta pe tot parcursul recrutarii si angajarii din partea echipei Job4Life;

Cerinte

Cerinte: Seriozitate; Pentru toate pozitiile din Germania, candidatii trebuie sa vorbeasca limba germana la un nivel conversational (A2-B1); Cazier judiciar curat; Responsabilitati: In functie de fiecare pozitie in parte; Nu se percep taxe/comisioane!

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai