Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Ai finalizate minim studiile medii si vrei sa te angajezi intr-un domeniu care sa presupuna o activitate dinamica, complexa, provocatoare din punct de vedere intelectual si care sa se desfasoare la birou, in conditii moderne? - Esti o persoana ambitioasa, descurcareata si cu o foarte buna prezenta de spirit? - Ai un bun spirit de planificare si organizare al activitatilor? - Poti purta cu succes o conversatie cu mai multe persoane in acelasi timp? - Consideri ca ai abilitati de comunicare foarte bune, atat la telefon cat si in scris? - Esti o fire ambitioasa si motivata de succes? - Lucrezi cu usurinta pe calculator?

Cerinte

- Identificarea si contactarea clientilor; - Preluarea comenzilor de transport si planificarea acestora; - Preluarea si comunicarea tuturor informatiilor in ceea ce priveste cursa; - Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport; - Ghidarea si urmarirea statusului camioanelor pe tot parcursul cursei; - Transmiterea de informatii clientilor in legatura cu transportul: - Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat; - Respectarea standardelor de performanta si calitate a serviciilor companiei. - Se ofera salarii corecte si conditii de lucru excelente, intr-un mediu de lucru modern, frumos amenajat si bine dotat. Bonusuri in functie de performante.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja