Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, o companie cu renume in domeniul transporturilor internationale, expeditori internationali pentru sediul din Iasi. Posturile sunt organizate astfel: 1 EXPEDITOR INTERNATIONAL pe relatia cu BULGARIA 1 EXPEDITOR INTERNATIONAL pe relatia cu UNGARIA Responsabilitatile sunt: -realizarea activitatii de marketing si prospectarea pietei pentru dezvoltarea portofoliului de clienti; -contactarea societatilor internationale si incheierea contractelor de colaborare; -monitorizarea derularii contractelor si modului de executare al transporturilor; -intocmirea rapoartelor periodice de activitate. Beneficii: - salarizare atractiva si comision din vanzari; - oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerinte: - sunt necesare cunostinte avansate de limbi straine: - bulgara si engleza pentru EXPEDITORUL INTERNATIONAL pe relatia cu BULGARIA; - maghiara si engleza pentru EXPEDITORUL INTERNATIONAL pe relatia cu BULGARIA; - studii superioare finalizate; - experienta in domeniu pe un post similar de minim 6 luni-1an; - experienta in domeniul transporturilor reprezinta un avantaj; - abilitati de comunicare si negociere; - persoane dinamice si cu spirit de echipa.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja