Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Organizat? Motivat? Bilingv? Te angajăm! Noul coleg va colabora cu buyerii/achizitorii noștri internaționali (Taiwan, Tunisia, America și România), reprezentând pilonul succesului lor. Misiuni: -Cunoașterea familiilor de produse aflate în portofoliul de oferte ale unui magazin; -Cunoașterea ierarhiei interne a departamentului de Marketing (șefii de produs); -Comunicarea ofertelor de produse a buyerilor către Marketing; -Transmiterea ofertelor de preț (pt.produsele propuse) din partea Marketingului către buyeri; -Asigurarea relaționării între Marketing și buyeri pentru facilitarea realizării tranzacției. Beneficii: Și pentru că valorificăm dorință de a invăta, oferim următoarele beneficii: -Training-uri în străinătatea cât și în țara; -Dezvoltarea carierei prin acces la oportunităti interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți; -Mediu de lucru tânăr, dinamic și de succes; -Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: -Cunoștințe de limbă franceză (minim nivel A2); -Cunoștințe de limbă engleză (nivel avansat); -Cunoștințe pachet Microsoft Office; -Capacitate de organizare și prioritizare task-uri; -Abilităti de comunicare și relaționare; -Atenție distributivă; -Disponibilitate la deplasări ocazionale în Franța.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja