Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te provoc sa te alaturi unei echipe de oameni pasionati care transforma lemnul si aluminiul in diverse obiecte, unele mai inedite decat altele. Clientul nostru din Franta, cu traditie in domeniul confectionarii de vitrine din lemn sau aluminiu, isi mareste echipa cu inca 5 tamplari universali. Se lucreaza in atelier, iar principalele responsabilitati sunt: lectura planurilor; alegerea materialului necesar pentru vitrina; realizarea diferitelor piese prin: taiere, finisare si asamblare; montarea izolatiei necesare vitrinei; montarea/asamblarea cuvelor. Beneficii Contract de munca sigur si de durata. Salarizare bruta de 1500 euro /luna/persoana. Posibilitatea de a lucra intr-un atelier modern, cu instrumente de lucru de calitate. Cazare Gratuita pe toata durata misiunii, cu toate utilitatile necesare. Transport Gratuit la inceput si sfarsit de misiune.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Echipa va fi formata din 3 tamplari cu experienta pe lemn si 2 tamplari cu experienta pe aluminiu. Candidatii care au confectionat si montat mobila din lemn masiv au un avantaj. Permis de conducere pentru cel putin un membru al echipei. Cunostiinte de limba franceza la nivel conversational. Candidati dornici de munca, autonomi, profesionisti.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja