Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 11 sudori pentru una dintre cele mai mari companii de confectii metalice din Franta. Pentru ca sunteti sudor autorizat cu experienta in domeniu avem nevoie de dvs. Veti aplica procedeul de sudura la structurile metalice de mari dimeniuni, folosite la constructiile de poduri, silozuri, piscine si hale industriale. Din echipa: 7 sudori trebuie sa cunoasca procedeul de sudura electrica si sa detina autorizatia 114, acestia vor lucra in santier la montaj; iar 4 dintre ei trebuie sa lucreze in atelier, pe partea de confectie, sa cunoasca procedeul de sudura mag cu sarma tubulara si sa detina autorizatia 136. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1900 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 de euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Contractul va fi pe o perioada de 3 luni cu posibilitatea de prelungire, clientul are nevoie de dvs pentru o perioada lunga de timp.

Cerinte

Experienta in domeniu, dar si autorizatiile mentionate mai sus sunt obligatorii. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt esentiale. 4 sudori din echipa de 11 trebuie sa cunoasca limba franceza sau engleza la nivel conversational. De asemenea o parte din ei trebuie sa aiba permis de conducere categoria B. Avem nevoie de oameni harnici, responsabili si autonomi.

11 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja