Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Demaram alaturi de clientul nostru un nou proiect in constructii in zona Popesti – Leordeni. Necesar echipa 58 persoane. Pozitii vizate:  Maistri instalatii sanitare/termice  Maistri instalatii electrice  Maistri constructii civile  Instalatori termice/sanitare/ventilatii  Electricieni  Dulgheri  Fierari Betonisti  Zidari  Faiantari  Zugravi  Rigipsari Beneficii: • salarizare atractiva; • cazare asigurata pentru persoanele din afara localitatii; • diurna oferita pentru proiectele desfasurate in deplasare • contract pe o perioada nederminata; • instrumente de lucru moderne; • training dupa angajare, training pe produsele societatii si promovare profesionala

Cerinte

Maistrii se ocupa de coordonarea activitatii echipei atribuite. • intocmesc necesarul de resurse materiale si documentatia specifica santierului. • candidatul ideal are experienta in domeniu de peste 10 ani dar si abilitati de coordonare a unei echipe de minim 15 persoane. • capacitate de organizare a locului de munca. • se implica activ in rezolvarea sarcinilor/problemelor. • isi asuma responsabilitatea pentru calitatea lucrarilor executate de echipa. • detine calificare in domeniul constructiilor. • este disponibil la deplasari si program prelungit. Echipele formate din muncitorii in constructii au: • minim 3 ani experienta in diferite santiere; • foloseste in siguranta uneltele specifice; • indeplineste sarcinile date de superiorul ierarhic ; • raspunde de sculele si utilajele pe care le are in primire • asigura calitatea lucrarilor executate conform standardelor companiei. • calificarea in domeniu reprezinta un avantaj; • Disponibilitate la deplasari si la program prelungit.

58 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja