Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti? Clientul nostru, o companie orientata spre satisfacerea nevoilor clientilor, este in cautarea unei echipe de 5 profesionisti: lacatusi mecanici, electricieni, tamplari. . Instrumentele de lucru moderne, puse la dispozitia echipei potrivite, vor adauga un plus calitatii muncii depuse. Pe langa salarizarea bruta de 2000 lei/persoana, va sunt oferite si tichete de masa. Punctul de lucru se afla intr-o zona usor accesibila transportului in comun. In baza contractului de munca, pe o perioada nedeterminata, concediul va este platit conform legii si veti avea un program de 8 ore/zi.

Cerinte

Respectand planul tehnic, membrii echipei vor asambla, dezasambla si se vor ocupa de intretinerea standurilor expozitionale.Standurile pot fi pe structura metalica, pvc sau lemn. De cablurile pentru alimentarea cu energie electrica a standurilor, iluminarea acestora si realizarea legaturilor, se va ocupa elecricianul autorizat ANRE

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja