Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa foarmata dintr-un Sarpantier si doua persoane care sa lucreze ca Ajutor de sarpantier. Se asambleaza si monteaza sarpante industriale din lemn. Se lucreaza la inaltime in hamuri. Se folosesc diverse echipamente si utilaje specifice industriei lemnului. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Posibilitatea de a lucra in cea mai frumoasa regiune a Frantei. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Avem nevoie de oameni harnici si responsabili. Sarpantierul trebuie: -sa aiba o vasta experienta in domeniu; -sa aiba cunostinte de citire si interpretare a planurilor tehnice; -sa coordoneze si sa indrume persoanele cu care va lucra; -sa raspunda in fata superiorilor de lucrarile efectuate; -sa aiba cunostinte de limba franceza la nivel conversational. Persoanele ce merg ca ajutor de sarpantier trebuie sa fie dornice de munca si disponibile pentru lucru la inaltime.

3 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja